Celou naši modelovou řadu tvoří špičkové evropské firmy zabývající se designem jachet. Naše rozsáhlé zkušenosti a inovativní přístup ke konstrukci nás vedly k vytvoření produktové řady, která hladce spojuje dechberoucí estetiku s výjimečnou funkčností.

Pearlsea Yachts - Design and functionality

Inovativní konstrukce jachet: stanovení nových standardů

Nespokojíme se s běžnými způsoby stavby jachet. Místo toho se rozhodneme posouvat hranice a zvyšovat laťku přijetím pokročilých technik. Naše jachty jsou vyráběny pomocí vakuové infuze s epoxidovou pryskyřicí, na rozdíl od běžného použití polyesteru nebo vinylesteru. Výhody tohoto rozhodnutí jsou rozmanité, výsledkem jsou vynikající mechanické vlastnosti, zvýšená odolnost proti únavě a praskání a výrazně snížené riziko osmózy.

Zelenější a čistší přístup

Kromě působivého výkonu a odolnosti má naše volba vakuové infuze a epoxidových pryskyřic také hluboký dopad na životní prostředí. Tradiční způsoby výroby předmětů vyztužených sklem, zejména ve větším měřítku, často vedou ke znečištění a nedostatečné kontrole. Tím, že jsme se rozhodli pro vakuovou infuzi, jsme nejen vytvořili jachty, které jsou silnější a lehčí, ale také jsme našim kvalifikovaným pracovníkům poskytli čistší, lepší pracovní prostředí, snížení emisí a podporu udržitelnosti.

Bezkonkurenční kvalita v každém detailu

Když si vybíráte Pearlsea Yacht, vybíráte si plavidlo pečlivě navržené tak, aby nabízelo bezkonkurenční kvalitu v každém ohledu. Od tuhosti konstrukce po odolnost v nejdrsnějších námořních podmínkách jsou naše jachty konstruovány tak, aby obstály ve zkoušce času bez jakékoli deformace. Naše neochvějná pozornost věnovaná detailům navíc zajišťuje, že každá jachta vyzařuje eleganci a sofistikovanost, která je prostě bezkonkurenční.

Pearlsea Yachts - Vacuum infusion and usage of epoxy resins